Найцікавіші фільми про світ бізнесу

Повернутись до блогу

Потрібно вміти навчатися у інших, щоб не наступати на ті ж граблі, щоб справлятися зі складними ситуаціями і надихатися історіями успіху!

Пропонуємо провести час не тільки приємно, але і з користю! Ми зібрали для вас найцікавіші фільми про світ бізнесу, про талановитих підприємців, про нестандартні підходи і непрості ситуації.

Це варто подивитись!

1. Соціальна мережа

Фільм показує історію створення мережі Facebook і сходження на п'єдестал успіху Марка Цукерберга. Слоган картини: «не можна завести 500 мільйонів друзів і не нажити жодного ворога».

2. Атлант розправив плечі

Історія про те, як середній і малий бізнес протистоїть політиці влади, яка прагне «загального блага». Стрічка демонструє «темну сторону» багатьох бізнес-ідей і вчить думати на кілька кроків вперед.

3. Тут курять

Це комедійна драма, в якій молодий бізнесмен доводиться лобіювати тютюн в умовах, коли суспільство вже перейнялося заборонами, а репутація у курців майже така сама як у вбивць. Фільм про те, як грамотно побудувати рекламну компанію і досягати успіху за допомогою дару переконання.

4. Найжорстокіший рік

Історія емігранта, який зумів побудувати в Америці 1980-х років великий і успішний нафтовий бізнес. Фільм піднімає багато складних питань. Чи зможе людина принципова і чесна протистояти світу, де такі поняття не в ходу? Чи справді за кожним великим фінансовим статком стоїть злочин?

5. Громадянин Кейн

Один із шедеврів кінематографа 1941 року. У ньому задається питання - якщо у людини багато грошей, чи буде він від цього по-справжньому щасливий?

У центрі сюжету - смерть газетного магната Чарльза Фостера Кейна, який вмираючи, вимовляє лише одне слово - «Роузбад». Що все це означає, і ким був насправді за життя містер Кейн? У цьому потрібно буде розібратися.

6. В гонитві за щастям

Фільм, що надихає своєю історією і змістом. Слоган фільму «Нікому не дозволяй говорити, що ти чогось не можеш. У тебе є мрія - захищай її ». Це те, чого кожному часто не вистачає. Подивимося?

7. ПіраМММіда

Хто не знає про МММ і лихі 90-ті! Фільм знятий на основі реальних подій - за однойменною книгою Сергія Мавроді. Як це було? Чому Мавроді повірили понад 20 мільйонів людей? Як за допомогою цінних паперів та рекламної кампанії герою вдалося заробити мільярди?

8. Засновник

Історія творця McDonald's, який з не надто щасливого торговця міксерами перетворився на успішного бізнесмена. Головна ідея фільми - успіх досяжний в будь-якому віці, якщо є енергія.

9. Дуель братів. Історія Adidas і Puma

Історія братів Адольфа і Рудольфа Дасслерів. Вони заснували взуттєву фабрику, яка через розбіжності розділяється на два конкуруючих бренди: Adidas і Puma. Тут переплітаються бізнес і сімейні відносини, а герої змушені приймати складні рішення.

10. Гленгаррі Глен Росс

У компанію з продажу нерухомості надсилають експерта, щоб збільшити продажі. У фірму щодня надходять нові заявки, конкуренція загострюється. До того ж тренер оголошує, що кращий співробітник отримає шикарне авто, а з гіршими компанія попрощається. Коли в офіс проникають невідомі і викрадають важливі документи, під підозру потрапляють всі співробітники, адже у кожного був привід скоїти цей злочин.

Пропонуємо вам долучатися до наших щоденних обговорень на цікаві теми на просторах наших соц. мереж у Facebook та Instagram

Бажаємо вам чудового дня !

Завжди з вами, Ezlines ❤️