Чекліст. Документи для виїзду до США

Повернутись до блогу

Якщо ви уві сні гуляєте Бродвеєм, у вухах звучить Сінатра, а від згадки про Таймс-Сквер у вас бігають мурашки по тілу – Вам точно треба потрапити у США! Наводимо основні етапи процедури отримання візи (читайте – кроки до здійснення мрії):

  1. Оплатити консульський збір

Оплата здійснюється в банку Райффайзенбанк Аваль. За роздруківкою квитанції для оплати зі сторінки консульства звертайтеся до менеджера. Потрібно заповнити ПІБ, поштову адресу, дату народження.

  1. Заповнити анкету DS-160

Для цього знадобиться:

- підготувати цифрове фото + 1 фото роздрукувати

- мати закордонний паспорт, внутрішній паспорт, ід. код, знати мету і дати запланованої поїздки, адресу проживання в США, контактні дані приймаючої організації / особи

- знати інформацію: хто оплачує поїздку, про роботу / навчання за останні 10 років, закордонні поїздки за останні 5 років, персональні дані про батьків, чоловіка / дружину.

  1. Записатися на співбесіду

Для запису на співбесіду знадобляться номери закордонного паспорта та квитанції про сплату консульського збору DS-160

  1. Здати відбитки пальців і пройти співбесіду

З собою знадобляться закордонний паспорт, роздруківка сторінки з підтвердженням подачі заяви DS-160, роздруківка листа-підтвердження запису на співбесіду.

Можна взяти з собою довідку з банку про суму залишку на рахунку, довідку з місця роботи із зазначенням стажу і зарплатні, тощо.

Співбесіда займає кілька хвилин, питання задають стандартні.

 

Всього 4 кроки і ваша мрія стане реальністю!