FAQ

Коли буде прийняте моє замовлення?
Сайт приймає замовлення 24/7, обробка замовлень відбувається в робочі дні з 9.00 до 18.00, сб 10.00-14.00, крім офіційних вихідних і святкових днів, що пов'язано з графіком роботи Бюро перекладів ADMIRAL.
Які мови і скільки коштує переклад?
З переліком мов і орієнтовними цінами можна ознайомитися тут. Цінові пропозиції на Ваше замовлення надійдуть протягом двох годин. Ми повідомимо Вас про них по смс та e-mail.
Як я можу бути впевнений в якості перекладу?
Всі переклади виконуються фахівцями БП ADMIRAL. Якість наданих послуг підтверджується міжнародними сертифікатами ISO 17100:2015 "Послуги перекладу" та 9001:2015 "Системи менеджменту якості"
Конфіденційність
Відповідно до Угоди про надання послуг будь-яка інформація, яка надходить на нашу платформу, є конфіденційною і не підлягає відкритому доступу.
Яким чином відбувається нотаріальне завірення документів?
Нотаріальне завірення, пов'язане з перекладами, буває двох типів:
1) завірення підпису перекладача, при цьому оригінал документа не потрібен, а готовий документ з нотаріальним завіренням ми відправляємо Новою поштою замовнику;
2) завірення підпису перекладача із завіренням нотаріальної копії документа, в цьому випадку ми запропонуємо нотаріальне завірення через наших партнерів в тому місті, в якому ви знаходитесь.
Чи повернуть мені гроші в разі виникнення проблемної ситуації?
У разі виникнення проблемної ситуації, адміністрація сайту зобов'язується вжити всіх заходів для її врегулювання (наприклад, доопрацювати переклад, виконати коректуру перекладу), а замовник має право звернутися до арбітражу сайту та відшкодувати собі збитки, в тому числі і повернути гроші.
Поставте своє запитання
Ім’я
E‑mail
Повідомлення